موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک

کاریابی

 

در مورخ 02/09/89  راس ساعت 10 صبح خانم مری ابتدا با ریاست محترم اداره کارواموراجتماعی اندیمشک آقای مهندس بهرامی جهت پیشرفت و مرتفع ساختن پل ارتباطی بین مدیران شرکت های مختلف با این کاریابی مذاکره و پس از مذاکرات خانم مری شخصا به بعضی شرکت های شهرک صنعتی مراجعه و از جمله با مهندس یزدانی مدیر محترم شهرکهای صنعتی مذاکره و جهت پیشرفت کارهای اجرایی و اقتصادی به نتایج مثبتی رسیدند

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم آذر 1389ساعت 12:35  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

 

درروز دوشنبه مورخ :02/09/89 جلسه ای با حضورآقای مهندس کرمی فرماندار محترم شهر یک هزارشهید اندیمشک و مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک پیرامون برقراری ارتباط بین روسای شرکت های صنعتی و غیرصنعتی برگزار و آقای مهندس کرمی پس  ازنحوه بررسی کارهای کاریابی و نحوه فعالیت این موسسه شهر اندیمشک ابراز خرسندی و درارتباط بین مدیران و روسای شرکت ها با مدیر موسسه کاریابی نگین اندیمشک نظر مثبت و قول مساعد به همکاری دادند.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم آذر 1389ساعت 12:20  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

فرماندار انديمشك: بايد فرهنگ عاشورا را به نسل هاي جديد جامعه منتقل كرد

فرماندار انديمشك:
بايد فرهنگ عاشورا را به نسل هاي جديد جامعه منتقل كرد
دزفول _ فرماندار انديمشك با گراميداشت تاسوعا و عاشوراي حسيني گفت:نسل هاي جديد جامعه بايد با فرهنگ عاشورا آشنا شوند و اين فرهنگ را بايد به همه نوجوانان و جوانان آموخت.
'محسن كرمي' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: امروز دشمن با تمام ابزار خود در تلاش است با جنگ نرم همه ارزش هاي اسلامي ما را كمرنگ كند و اين آشنايي نسل ها با فرهنگ هاي اسلامي و پيام بزرگ عاشورا كه همان امر به معروف و نهي از منكر است، بيشتر اهميت پيدا مي كند.
وي با تاكيد بر اينكه جامعه اسلامي ما همواره با اين ارزش هاي اسلامي در مقابل دشمن ايستادگي كرده خاطر نشان كرد عاشورا و پيام بزرگ عاشورا همواره در تاريخ جاودان خواهد ماند.
به مناسبت ايام سوگواري دهه محرم در انديمشك در مساجد و تكايا آيينهاي عزاداري شهادت سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسين برپاست و اين شهر يكپارچه سياهپوش شده است.
منبع :خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و دوم آذر 1389ساعت 11:43  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

معاون وزير كار در گفت‌وگوي تفصيلي با فارس تشريح كرد:تسهيلات ويژه مشاغل خانگي به شرط فعاليت در قالب خ

معاون وزير كار در گفت‌وگوي تفصيلي با فارس تشريح كرد:
تسهيلات ويژه مشاغل خانگي به شرط فعاليت در قالب خوشه صنعتي

خبرگزاري فارس: معاون سرمايه انساني وزارت كار در گفت و گويي تفصيلي به تشريح جزئيات برنامه توسعه مشاغل خانگي و بيان مزيت‌هاي اين طرح پرداخت و خبر داد: در قانون ساماندهي و حمايت از مشاغل خانگي، كسب و كار خانگي به صورت خوشه‌اي بر ساير شكل‌هاي كسب و كار خانگي ترجيح داده شده و تسهيلات ويژه‌اي براي آن ارائه مي‌شود.


به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبري فارس «توانا» همزمان با ارائه طرح دوركاري توسط دولت و اجرايي شدن اين طرح توسط برخي دستگاه‌هاي دولتي، طرح مشاغل خانگي هم پس از تصويب قانون مربوطه در مجلس شوراي اسلامي به مراحل عملياتي خود نزديك مي‌شود،اما اين طرح نيز همانند ساير طرح‌ها و ايده‌هاي نو و مبتكرانه با سؤالات و ابهاماتي مواجه است كه ممكن است در ابتداي راه به عنوان يكي از موانع توسعه آن مطرح شود.
به منظور تشريح بسترسازي‌ها و اقدامات انجام شده توسط دولت براي جلوگيري از بروز مشكلات احتمالي و نيز ايجاد اشتغال پايدار در زمينه مشاغل خانگي با معاون سرمايه انساني و توسعه انساني وزارت كار و امور اجتماعي گفت‌وگو كرديم.
مشروح اين گفت‌وگو را در زير مي‌خوانيد:

فارس: آيا مشاغل خانگي به عنوان يك ضرورت و راهكار مقطعي براي توسعه اشتغال در كشور مطرح است و يا به صورت راهبردي مي‌تواند نقش موثر و فعالي در اقتصاد ملي ايفا كند؟ به طور كلي ضرورت و اهميت ايجاد و توسعه مشاغل خانگي در سطح كلان جامعه چيست؟

فروزان مهر: دغدغه ايجاد اشتغال و كاهش بيكاري از جمله مسايل و مشكلات مهم و اساسي در تمامي كشورهاي جهان است، نرخ بالاي بيكاري در كشورهاي در حال توسعه به علت عدم توازن بين ساختار‌هاي اقتصادي، اجتماعي، فرهنگي و سياسي از موضوعيت بيشتري برخوردار است. كشور ما با توجه به پديده‌هاي مختلفي همچون نرخ بالاي مواليد در دو دهه گذشته، عدم توسعه همگن و متوازن ساختار‌هاي اقتصادي، جنگ تحميلي و رويداد‌هاي سياسي، اجتماعي و جهاني تحت تاثير بوده است و نرخ بيكاري بيش از 10 درصد را با تغييرات كوچكي به صورت مزمن تجربه كرده است.

فارس: با توجه به مشكلات و موانعي كه عنوان شد، تجربه دنيا در اجراي مشاغل خانگي را چگونه ارزيابي‌ مي‌كنيد؟

فروزان مهر: اين مشكل مؤيد اهميت استفاده از تمامي فرصت‌ها و پتانسيل‌هاي اشتغال زايي موجود در جامعه است،توجه به راهكار‌هاي جديد كه در عين سادگي در تعارض با فرهنگ غالب جامعه نباشد و در عين حال انعطاف لازم در جهت رفع چالش‌هاي موجود را داشته باشد ضروري به نظر مي‌رسد. در بيشتر كشورهاي دنيا توجه به بنگاه‌هاي اقتصادي كوچك زود‌بازده به عنوان يك ضرورت پذيرفته شده است.
بر اساس تحقيقاتي كه توسط سازمان ديده‌بان جهاني كارآفريني در سال 2002 ميلادي با در نظر گرفتن 37 كشور جهان صورت گرفته، توسعه كسب و كارهاي كوچك و متوسط منجر به كاهش نرخ بيكاري مي‌شود. به طور متوسط سهم كسب و كارهاي خانگي در بين كسب و كارها 30 درصد است. ساختار ساده، نياز اندك به سرمايه و زودبازدهي موجب تاثير زود هنگام آن بر توسعه اشتغال است.
توجه به مشاغل خانگي نيز يكي از برنامه‌هاي اجرايي در اين راستا است، مطالعات و آمارهاي موجود در سطح جهاني حكايت از آن دارد كه مشاغل خانگي در تمامي كشورهاي جهان وجود دارند و بيش از 150 كشور نيز برنامه‌هاي حمايتي جهت توسعه آن تدارك ديده‌اند.

فارس: وضعيت كشور ما در اجراي برنامه حمايت و ساماندهي مشاغل خانگي با توجه به اينكه نو پا است چگونه بايد ديده شود؟


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 19:8  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

قرداد موقت كار وکشمکش طبقاتی

قرداد موقت كار وکشمکش طبقاتی
امروز افزايش سطح طلاق در بين كارگران قراردادي، هشدار جدي براي جامعه تلقي ميگردد بسياري از ناهنجاري‌ها و مفاسد اجتماعي و برخوردهاي خانوادگي، ريشه در قراردادهاي موقت كار و تبعات منفي ناشي از آن دارد.
ایلنا: «قراردادهاي موقت کار» همواره يکي از مهم ترين حربه هاي کارفرمايان براي استثمار کارگران بوده است. امروز، با توجه به روند فزاينده بيکاري و شدت يافتن مشکلات طاقت فرساي معيشتي کارگران، شرايط مناسبي براي صاحبان سرمايه در کشور فراهم شده است تا با استفاده از «قراردادهاي موقت کار»، شرايط دشواري چون عدم تعهد در برابر هرگونه مزاياي کار، بيمه و تامين اجتماعي، دستمزدهاي کمتر از حد قانوني، آزادي براي اخراج را به کارگران تحميل کنند. استفاده وسيع کارفرمايان از اين قراردادها به صورت مستقيم يا از طريق شرکت هاي پيمانکاري در مراکز توليدي بزرگ، نه تنها امنيت شغلي کارگران را به شدت مورد تهديد قرار داده ، بلکه تاکنون به اخراج صدهاهزار نفر منجر شده است.
قانون قرارداد های موقت نه تنها شامل کسانی که امروز در مراکز توليدی و خدماتی کار می کنند، می‌شود؛ بلکه جوانانی که به تحصيل اشتغال دارند و فردا بايد روانه بازار کار شوند را نيز در بر می گيرد .
اين امربه معنای همه گير شدن عدم امنيت شغلی در جامعه است و تاثيرات منفی گوناگونی بر کار و زندگی افراد جويای کار می گذارد. زمانی که کارگر يا جوان تحصيل کرده ای برای تأمين امرارمعاش ، بعد از هزار مکافات کاری پيدا می کند؛ با امضای قرارداد موقت هميشه دچار تشويش و نگرانی دائمی است ، چرا که هرآن در معرض خطر اخراج قرار دارد. برای آينده خود و فرزندانش هيچ برنامه ای ندارد و همواره بايد منتظر لطف سرمايه دار باشد که او را اخراج نکند همچنین ناگزير است هر شرايطی را بپذيرد تا کارش را از دست ندهد.موقتی بودن کار کارگران در عين حال مانعی در راه متشکل شدن آن ها در جهت تلاش برای دست يابی به مطالباتشان می‌باشد.
تقسيم کردن کارگران به قراردادهای موقت يک ماهه ، سه ماهه ، پيمانی و ثابت ، باعث تفرقه بين آن ها می شود. اعتماد متقابل و دل بستگی آنها به يکديگر را کمتر می کند و به اين نتیجه می انجامد که کارگران خواسته های ديگران را مشکل خود نمی دانند و تلاش جمعی به منظور رسيدن به مطالبات‌شان را تضعيف می‌گردد. کارگران در طول سال های متمادی کار و مبارزه ، تجربيات سازماندهی و دفاع از حقوق خود را می آموزند؛ اما کارگری که برای مدتی در محيط کاری استخدام شده و هر آن ممکن است اخراج شود ، نمی تواند در اين کشمکش طبقاتی نقش موثری داشته باشد . در بهترين حالت ، دنباله رو حرکاتی که ديگران سازماندهی می کنند ، می شود.مخالفان قراردادهاي كار موقت، به ويژه تشكل هاي كارگري كشور معتقدند استفاده از قراردادهاي كار موقت و امكان فسخ آن در پايان مدت، به امنيت شغلي كارگران لطمه وارد مي سازد و مانع علاقه مندي و دلگرمي كارگران به كار مي شود. ضمن اين كه به لحاظ شرايط اقتصادي نيز براي خانواده هاي كارگران زيان بخش است. ازاين رو همواره خواهان تنظيم مقرراتي براي جلوگيري از اين گونه قراردادها هستند.
امروز افزايش سطح طلاق در بين كارگران قراردادي، هشدار جدي براي جامعه تلقي ميگردد بسياري از ناهنجاري‌ها و مفاسد اجتماعي و برخوردهاي خانوادگي، ريشه در قراردادهاي موقت كار و تبعات منفي ناشي از آن دارد.
متأسفانه قراردادهاي موقت اختيار را از كارگر سلب كرده و قدرت را به كارفرما مي‌دهد و در نتيجه قدرت چانه‌زني را از كارگران مي‌گيرد.
بايد اذعان داشت كه بسیاری از این كارگران پس ازگذشت چندین سال از اشتغال در یك محل همچنان به صورت قراردادهای چند ماهه و بدون هیچ گونه مزایا از جمله داشتن بیمه به همكاری خود ادامه می دهند .
وضع نابهنجار اشتغال و كمبود كار و بیم از دست دادن شغل علت خودداری بسیاری از كارگران از شكایت كردن از كارفرمایان متخلف است ونتیجه ادامه این روند از میان رفتن امنیت شغلی در میان این دسته از كارگران و كاهش كیفیت كالاها و خدمات در جامعه خواهد بود .
نبود امنیت شغلی برای كارگران قراردادی و پیمانی را برده داری نویني است كه نظارت دقیق تر وزارت كار را نیز بر وضع این دسته از كارگران را ميطلبد.
فرامرز درخشنده سرپرست روزنامه كار وكارگر وخبرگزاري  كارايران (ايلنا)در مازندران
 
+ نوشته شده در  شنبه بیستم آذر 1389ساعت 18:0  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

فرماندار انديمشك: ترورها و تحركات مشابه آن نشاندهنده ضعف دشمنان نظام است

فرماندار انديمشك:
ترورها و تحركات مشابه آن نشاندهنده ضعف دشمنان نظام است
دزفول _ فرماندار انديمشك با محكوم كردن اقدام تروريستي اخير گفت: ترورها و تحركات مشابه آن نشاندهنده ضعف دشمنان نظام و خشم آنان نسبت به پيشرفتهاي جمهوري اسلامي است.
'محسن كرمي' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با بيان اينكه انقلاب اسلامي ما مسير واقعي خود را پيدا كرده گفت: هيچ تهديد، ترور و تحركات مشابهي كه دشمنان نظام انجام مي دهند ملت را از اهداف واقعي خود نا اميد نمي كند و اينگونه رفتارها فقظ ضعف دشمنان را نشان مي دهد.
وي گفت: ترور دانشمندان ايراني و شهادت دكتر شهرياري اگر چه تلخي فراوان براي جامعه به همراه داشت اما ملت و ايران اسلامي را براي رسيدن به پيشرفت و توسعه و اهداف والاي انقلاب راسخ تر كرد.
كرمي با بيان اينكه مردم حماسه ساز ايران اسلامي همواره دسيسه ها و نقشه هاي دشمنان قسم خورده نظام را با توكل به خدا نقش بر آب مي كنند افزود: با اين مانع تراشي هاي دشمنان، روحيه ،اقتدار،استواري و توانايي هاي مردم ايران اسلامي ذره اي خدشه دار نمي شود و ما همواره با تلاش در عرصه هاي علمي به پيشرفت خواهيم رسيد.
538/7281
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا)
+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم آذر 1389ساعت 15:31  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

معاون فرماندار انديمشك: تفكر عاشورايي در ايران اسلامي موجب ناكامي دشمنان شده است

معاون فرماندار انديمشك:
تفكر عاشورايي در ايران اسلامي موجب ناكامي دشمنان شده است
دزفول _ معاون فرماندار انديمشك گفت: امروز تفكر عاشورايي در جامعه اسلامي ايران سبب شده كه تمام دشمنان انقلاب و ايران در توطئه هاي خود ناكام بمانند.
به گزارش خبرنگار ايرنا 'رضا رضايي فاضل' شنبه در همايش تجليل از پيرغلامان هيات هاي مذهبي انديمشك در محل تالار خورشيداين شهرستان با بيان اينكه پيام عاشورا امر به معروف و نهي از منكر است افزود: با توجه به اين مهم , محافل و مجالس عزاداري حسيني بايد هر چه بيشتر فرهنگ اسلامي و ارزشهاي ناب اسلام را اشاعه دهند.
وي گفت: ما بايد تلاش كنيم در محافل مذهبي خود شبهات نسل جوان را در موارد گوناگون حل و اينگونه مجالس اثر گذاري فراوان داشته باشند.
رضايي فاضل باتاكيد برجمله امام راحل(ره) كه فرمودند محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگهداشته اضافه كرد: هر آنچه در جامعه داريم از بركات ارزشهاي اسلامي و پيام بزرگي است كه آقا امام حسين(ع) به ما آموخته اند.
وي گفت: پيوند بسيار بزرگي بين عيد غدير و ولايت امام علي و حركت امام حسين (ع) به سوي كربلا وجود دارد كه هر دو نشان دهنده جدايي ناپذيري دين و سياست هستند.
رييس تبليغات اسلامي انديمشك نيز گفت: خوشبختانه مردم شهيد پرور انديمشك در مجالس مذهبي حضوري بسيار ستودني دارند كه حكايت از علاقمندي شهروندان به ارزشهاي ديني دارد.
حجت الاسلام 'سعيد علي پور' يكي از مسايل مهم در ايام عزاداري حسيني را رعايت حقوق شهروندي بيان كرد و افزود: هيات ها بايد طوري عمل كنند كه ضمن برپايي پرشور مجالس سينه زني و زنجير زني احوال و آسايش مردم را نيز رعايت كنند.
وي با اشاره به عظمت جايگاه مداح و ذاكرين اهل بيت اضافه كرد: با توجه به ضرورت زنده نگه داشتن هدف والاي ابا عبدالله الحسين عليه‌السلام و هدايت نسل نوپاي انقلاب اسلامي با شعائر حسيني و خنثي سازي تبليغات سوء دشمنان اسلام ،هيات هاي عزاداري در مجالس شان در كنار سينه زني و زنجير زني بايد از حضور روحانيون فاضل شهرستان نيز بهره‌مند شوند.
رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان انديمشك در ادامه خطاب به جوانان مداح گفت:مداحان جوان بايد با احترام به پيشكسوتان مداحي و ذاكرين اهل بيت در محضر اين بزرگواران زانوي تلمذ بزنند و در اين ايام نهايت بهره را ببرند.
در اين همايش از 12 نفر از پيرغلامان كه سالها در هيات هاي مذهبي شهرستان انديمشك فعاليت داشتند با اهداء هدايايي تجليل شد.
شهرستان 190 هزار نفري انديمشك در شمال استان خوزستان 200 هيات مذهبي محبان ائمه اطهار (ع) دارد.
538/7281
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) /
+ نوشته شده در  شنبه سیزدهم آذر 1389ساعت 10:30  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

فرماندار انديمشك: دهياري ها نقش محوري در توسعه روستاها دارند

فرماندار انديمشك:
دهياري ها نقش محوري در توسعه روستاها دارند
دزفول _ فرماندار انديمشك گفت: دهياري ها نقش مهم و محوري در توسعه و عمران روستاها دارند.
به گزارش خبرنگار ايرنا 'محسن كرمي'سه شنبه در نشست دهياري هاي انديمشك در محل سالن اجتماعات فرمانداري اين شهرستان افزود: با توجه به اين نقش و وظيفه مهم دهياري ها در روستاها بايد با برنامه ريزي مناسب در راستاي ارتقاء و عمران هر چه بيشتر مناطق خود تلاش كند.
وي با اشاره به اهميت مقاوم سازي منازل روستايي گفت: اعتباري افزون بر 65 ميليارد ريال براي مقاوم سازي 650 واحد مسكوني روستايي در سال جاري جذب شده است و دهياران بايد در اين خصوص به مردم روستا براي دريافت وام آگاهي لازم را بدهند.
كرمي از ساخت واحدهاي مسكوني براي محرومان روستايي خبر داد و افزود: با برنامه ريزي انجام شده درصدد هستيم براي افراد داراي زمين كه هزينه ساخت مسكن ندارند با كمك نهاد ها و افراد نيكوكار مسكن مناسب بسازيم.
معاون فرماندار انديمشك نيز گفت: مردم هر روستا اگر شورايي دلسوز براي روستا انتخاب كنند قطعا آن شورا نيز يك دهيار دلسوز براي روستا انتخاب خواهند كرد و اين امر به سازندگي روستا كمك زيادي مي كند.
'رضا رضايي فاضل' افزود: دهيارها در رشد و شكوفايي روستا نقش بسيار مهمي را بويژه در پيگيري و حل مشكلات روستاييان ايفاء مي كند از اينرو بايد بيشتر تقويت شوند.
وي به هدفمند كردن يارانه ها اشاره كرد و گفت:دهياري ها بايد در اين خصوص نيز اهتمام جدي داشته و اطلاع رساني مناسب انجام دهند تا مردم بيشتر در جريان مزيتهاي اين قانون كه يكي از مهمترين برنامه هاي اقتصادي كشور طي سي سال گذشته است قرار گيرند.
در اين اين نشست كه بخشداران مركزي و الوارگرمسيري و ديگر مسوولان محلي حضور داشتند دهياران شهرستان انديمشك بخشي از مسايل و مشكلات روستاهاي خود را مطرح كردند.
شهرستان انديمشك با جمعيتي افزون بر 190 هزار نفر داراي دو بخش مركزي با 11 روستا و بخش الوار گرمسيري با 187 روستا است.
منبع:خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
+ نوشته شده در  سه شنبه نهم آذر 1389ساعت 14:21  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

رييس مركز فني‌وحرفه‌اي انديمشك: از 60 آموزشگاه آزاد حدود 44 آموزشگاه فعال است

رييس مركز فني‌وحرفه‌اي انديمشك: از 60 آموزشگاه آزاد حدود 44 آموزشگاه فعال است

رييس مركز فني و حرفه اي انديشمك در زمينه عملكرد مركز در نيمه نخست سال جاري گفت: 167 هزار و 657 نفر ـ ساعت آموزشي در مركز برادران، 63 هزار و 522 نفر ساعت درمركز خواهران و 360 هزار و 548 نفر‌ـ ساعت آموزشي نيز در آموزشگاه‌هاي آزاد استان درنيمه نخست امسال ارايه گرديد.

 

عليرضا كشوري درگفت‌وگو با خبرنگار سرويس اقتصادي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)ـ‌منطقه خوزستان با بيان اين مطلب عنوان كرد:‌آموزش‌هاي مركز برادران در رشته‌هاي جوشكاري برق، لوله‌كشي گاز خانگي و تجاري، تعمير لوازم سرد كننده خانگي و تجاري، تعمير لوازم گاز سوز خانگي و تجاري، تعمير اتومبيل‌هاي سواري بنزيني، تعمير كار برق خودروهاي سواري و برق كار صنعتي درجه يك اجرا شده است.

 

وي افزود: در مركز خواهران نيز رشته‌هاي قاليبافي، عكاسي و تصويربرداري، آشپزي و شيريني‌پزي، مشبك‌كار، هويه‌كاري روي پارچه، كيف دوزي، منبت كار و معرق كار روي چوب، كارور نرم افزاري اداري، كاموا بافي با ماشين و خياطي بدون الگو آموزش ارايه گرديد.

 

رييس مركز فني و حرفه‌اي شهرستان انديمشك با بيان اينكه عملكرد نيمه نخست در بخش صنعت ساختمان 13 هزار و 496 نفر ـ ساعت آموزش بوده است، ادامه داد: آموزش صنعت ساختمان در رشته‌هاي كاشي‌كار درجه يك و 2، آرماتوربند، نقشه برداري درجه يك و 2، بناي سفت‌كار درجه يك و 2 و گچ‌كار در جه يك و 2 در مركز برادران ارايه شد.

 

كشوري تصريح كرد: در نيمه نخست امسال در بخش صنعت ساختمان براي 260 نفر آزمون برگزار گرديد كه اين افراد در صورت تعيين صلاحيت با دريافت مدركي به ادارات بيمه تامين اجتماعي معرفي شدند تا تحت پوشش بيمه قرار گيرند.

 

رييس مركز فني و حرفه‌اي انديمشك با اشاره به اينكه در حال حاضر از 60 آموزشگاه آزاد شهرستان حدود 44 آموزشگاه فعال هستند، اظهار داشت: اين آموزشگاه‌ها در رشته‌هاي برق، مكانيك، برق خودرو، فناوري اطلاعات، حسابداري، طراحي دوخت، آرايش و پيرايش زنانه، برق صنعتي، برق ساختمان و PLC فعاليت مي‌كنند.

 

وي يادآور شد: خريد خدمات روستايي در روستاهاي دوكوهه و بندوار و در رشته‌هايي ويژه خواهران به ميزان 5 هزار و 184 نفرـ ساعت و واگذاري مديريت كارگاه‌هاي آموزشي به ميزان پنج هزار و 180 نفر ـ ساعت در رشته خياطي در حسينيه برگزار گرديد.

منبع :خبرگزاری ایسنا(خوزستان)

 

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم آذر 1389ساعت 7:20  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

كاركنان بسيجي فرمانداري انديمشك تجليل شدند

كاركنان بسيجي فرمانداري انديمشك تجليل شدند
دزفول _ كاركنان بسيجي فرمانداري شهرستان انديمشك طي آييني به مناسبت هفته بسيج روز دوشنبه مورد تجليل قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار ايرنا فرماندار انديمشك در اين مراسم بسيج را افتخار جامعه دانست و گفت: امروز عزت جامعه مرهون نيروهاي بسيجي و تلاش هاي اين رادمردان است.
'محسن كرمي ' افزود: انقلاب اسلامي ايران از آغاز حركت اسلامي خود همواره شاهد فداكاري هاي اين عزيزان بوده است.
معاون فرماندار انديمشك نيز گفت:بسيج بزرگترين دستاورد انقلاب است كه در همه صحنه ها نيز حضوري حماسي از خود نشان داده است.
'رضا رضايي فاضل' با بيان اينكه نيروهاي بسيجي با اخلاص تمام در ميدان دفاع مقدس وارد شدند اضافه كرد:آبروي نظام و انقلاب توسط اخلاص و جانفشاني اين عزيزان حفظ شده است .
در پايان اين مراسم با لوح تقدير و هدايايي از 30 نفر از كاركنان ايثارگر و بسيجي و 4 نفر از خانواده هاي شهدا فرمانداري قدرداني شد.
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم آذر 1389ساعت 18:45  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

معاون فرماندار انديمشك: بسيج بزرگترين دستاورد نظام جمهوري اسلامي است

معاون فرماندار انديمشك:
بسيج بزرگترين دستاورد نظام جمهوري اسلامي است
دزفول_ معاون فرماندار انديمشك گفت: بسيج بزرگترين دستاورد نظام است كه با اقتدار در صحنه ها حضور مثبت دارد.
'رضا رضايي فاضل' امروز به مناسبت هفته بسيج عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: ملت شريف ايران اسلامي همواره با تفكر و فرهنگ بسيجي در مقابل استكبار مقاومت و ايستادگي وصف ناپذيري نشان داده اند و جانفشاني نيروهاي بسيج در تمام برهه ها كاملا كارساز و تاثير گذار بوده است.
وي با تجليل از نقش شهدا ،ايثارگران و بسيجيان در جامعه افزود: اين عزيزان و بزرگ مردان تكيه گاه و حامي اصلي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستند.
منبع :خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)
+ نوشته شده در  دوشنبه هشتم آذر 1389ساعت 18:40  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

معاون فرماندار انديمشك: اگر قانون بخوبي اجرا شود انضباط اجتماعي بهتر خواهد شد

معاون فرماندار انديمشك:
اگر قانون بخوبي اجرا شود انضباط اجتماعي بهتر خواهد شد
دزفول _ معاون فرماندار انديمشك با تاكيد بر اجراي دقيق قوانين در جامعه گفت: اگر قانون در جامعه بخوبي اجرا شود انضباظ اجتماعي شكل بهتري به خود مي گيرد.
به گزارش خبرنگار ايرنا ' رضا رضايي فاضل' شامگاه چهارشنبه در جلسه انضباط اجتماعي با اشاره به اينكه بقاي هر جامعه اي به نظم و انضباط بستگي دارد افزود: براي ايجاد نظم ، داشتن روابط خوب بسيار مهم است و لازمه ايجاد اين روابط اعتماد و پيشگيري از هر گونه اختلاف است.
معاون فرماندار انديمشك پرهيز از هرگونه عملكرد سليقه اي را از نكات مهم در ايجاد نظم در جامعه عنوان كرد.
وي گفت: شهرستان انديمشك ميزان باسوادي بالايي داشته و از جمعيتي جوان برخوردار است لذا بايد از اين فرصت ها در امر سازندگي اجتماعي بهره مند شد.
رضايي فاضل شناخت آسيب ها و چالش ها را براي كنترل نظم در جامعه مهم خواند و افزود: اين شناخت ها مي توانند راه هاي مناسب حل معضلات را به همراه داشته و در رفع مشكلات كمك شاياني خواهند داشت.
در اين نشست در خصوص ساماندهي نظم فروشندگان و مغازه داراني كه از پياده روها استفاده مي كنند و ايجاد انضباط بيشتر در نقاط پرتردد شهرستان بحث و تصميماتي اتخاذ شد.
منبع :خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم آذر 1389ساعت 17:30  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  | 

فرمانداري انديمشك لوح تقديرتوجه به كتابخانه ها را گرفت

فرمانداري انديمشك لوح تقديرتوجه به كتابخانه ها را گرفت
دزفول _ معاون فرماندار انديمشك گفت: انديمشك در كنار شهرهاي دزفول و اهواز عنوان هاي برتر را در امر نگاه و توجه ويژه به توسعه كتابخانه ها كسب كرده و از طرف امور كتابخانه هاي استان خوزستان با اهداء لوح تقدير از فرماندار انديمشك قدرداني شد.
'رضايي فاضل' عصريكشنبه بمناسبت هفته كتاب درگفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: فرمانداري شهرستان انديمشك نگاه ويژه اي به امر توسعه فرهنگ كتابخواني و تجهيز كتابخانه ها دارد و در اين راستا در تلاش است با تجهيز كتابخانه ها و كمك به راه اندازي تعداد بيشتري كتابخانه در اين مهم گام هاي مفيد بيشتري بردارد.
وي افزود: فرمانداري انديمشك به لحاظ توسعه و تجهيز كتابخانه ها يكي از سه عنوان برتر استان خوزستان شناخته شد.
بنا به اظهار رضايي فاضل شهرستان انديمشك بيش از 5 كتابخانه عمومي با افزون بر 80 هزار جلد كتاب دارد.
شهرستان انديمشك با جمعيتي افزون بر 190 هزار نفر در شمال استان خوزستان واقع و در زمينه توسعه فرهنگ كتابخواني تلاشهاي زيادي از سوي مسوولان اين شهرستان در حال انجام است.
منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا)

+ نوشته شده در  دوشنبه یکم آذر 1389ساعت 17:3  توسط موسسه مشاوره شغلی و کاریابی نگین اندیمشک  |